2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 08 maja 2024

SPRZEDAWCA - stoisko piekarnicze PIEC Galeria Krakowska

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PRACUJ Z NAMI JAKO SPRZEDAWCA w PIEKARNI RZEMIEŚLNICZEJ PIEC

(nowo otwarte stoisko piekarnicze na pasażu Galerii Krakowskiej)

Szukamy osoby:

- energicznej i otwartej

- lubiącej pracę z ludźmi: klientem i zespołem

- swobodnie posługującej się językiem angielskim

- zorganizowanej, dbającej o czystość i porządek

Zakres obowiązków:

- aktywna sprzedaż produktów z asortymentu piekarni Piec

-udzielanie informacji na temat sprzedawanych produktów

- obsługa kasy fiskalnej i terminala

- dbanie o porządek w części sprzedażowej

Oferujemy:

- stawkę od 24-28 zł netto/godz.

- zmiany w godzinach: 8:00 – 22.00

- elastyczny grafik

- możliwość rozwoju

- zniżki pracownicze w innych punktach i lokalach

- umowę o pracę/umowę zlecenie.

- przyjazne i bezpieczne środowisko pracy oraz terminowe wypłaty

Poznaj nasze miejsce: facebook: Piekarnia Piec

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 835195032