2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Bronowice
Aelia Duty Free
Dodane 17 maja 2024

Sprzedawca/Sprzedawczyni na dziale Beauty - Aelia Duty Free Balice

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Obecnie do naszego działu Beauty w sklepie Aelia Duty Free zlokalizowanego na lotnisku w Krakowie, poszukujemy osoby na stanowisko Sprzedawcy/Sprzedawczyni działu Beauty.

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta

  • Reprezentowanie marek

  • Sprzedaż produktów

  • Kontakt z przedstawicielami marek

  • Dbanie o wygląd towaru oraz uzupełnianie brakującego towaru i testerów

Nasze wymagania:

  • zainteresowanie kosmetykami/makijażem/branżą beauty

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2 - warunek konieczny

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na cały etat

  • Atrakcyjny system premiowania

  • Bezpłatne perfumy i kosmetyki topowych marek do testowania

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover

  • Dofinansowanie do karty MultiSport Plus

  • Dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie na życie NN

  • Liczne szkolenia wewnętrzne oraz produktowe organizowane przez marki (w ramach Twojego czasu pracy)

  • zniżki na produkty w sklepach Aelia

Kim jesteśmy? Lagardere Duty Free to światowy lider w branży Travel Retail. Posiadamy sieć sklepów wolnocłowych zlokalizowanych na prawie wszystkich polskich lotniskach. Nasze sklepy to m.in.: Aelia Duty Free, Aelia Beauty, The Fashion Gallery, The Fashion Place Accessories. Oferujemy ekskluzywne produkty topowych marek i wysoki standard obsługi klienta.

Chciałbyś dołączyć do naszego Zespołu? Nie zwlekaj. Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 917365601