2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Balice
Dział HR
Dodane 12 czerwca 2024

Sprzedawca/Sprzedawczyni Aelia Duty Free - Lotnisko Balice Praca stała

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Balice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieRekrutacja online

Obecnie na Lotnisko w Balicach poszukujemy osób na stanowisko:

SPRZEDAWCA (sklep z akcesoriami / biżuterią lub ubraniami)

Oferta dotyczy pracy stałej na umowę o pracę - cały etat.

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta

  • Przyjmowanie od Klienta płatności za zakupiony towar

  • Uzupełnianie na bieżąco brakującego towaru w sklepie

Nasze wymagania:

  • Umiejętność pracy w Zespole

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)

  • minimum podstawowa znajomość j. angielskiego - A2

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy

  • Zniżki w sklepach Aelia

  • prywatna opieka medyczna - Medicover

  • karta Multi-sport Plus

  • ubezpieczenie NN

  • Szkolenia w ramach czasu pracy

Kim jesteśmy? Lagardere Travel Retail to światowy lider w branży Travel Retail. Posiadamy sieć sklepów wolnocłowych zlokalizowanych na prawie wszystkich polskich lotniskach. Nasze sklepy to m.in.: Aelia Duty Free, Aelia Beauty, The Fashion Gallery, The Fashion Place Accessories. Oferujemy ekskluzywne produkty topowych marek i wysoki standard obsługi klienta.

Chciałbyś/Chciałabyś dołączyć do naszego Zespołu? Nie zwlekaj. Aplikuj!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Balice,

Małopolskie

Małopolskie, Balice
ID: 916440810