2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Szczecin
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Centrum
KIEROWNIK
Dodane 22 kwietnia 2024

Sprzedawca PUMA Szczecin

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowa

Opis

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca do sklepu Puma Szczecin

Jeśli jesteś gotowy podjąć wyzwanie i POSIADASZ CHĘCI do rozwoju czytaj dalej!

Jesteśmy w stanie każdego zaangażowanego kandydata i chętnego do współpracy wykreować na eksperta sprzedaży!

Obowiązki:

  • kompletna obsługa klienta według standardów firmy

  • efektywna realizacja planów sprzedażowych

  • dbałość o wizerunek firmy i sklepu

  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków

  • chęć rozwoju i zdobywania nowych kompetencji

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w weekendy

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • wykształcenie minimum średniego

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjne premie sprzedażowe

  • pracę w młodym zespole

  • umowę o pracę/ umowę zlecenie

Dla nas praca to nie tylko możliwość stabilizacji finansowej ale również spędzanie czasu w gronie kreatywnych i energetycznych ludzi.

Chcesz dołączyć do naszej paczki ? Nie czekaj!

W aplikacji prosimy dopisać następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 833)".

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 717930380