2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Płock
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzedawca Płock - sklep z artykułami biurowymi

Wynagrodzenie

4 400 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NiePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy sprzedawcy w sklepie z artykułami i urządzeniami biurowymi w Płocku.

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta,

  • obsługa komputera,

  • sprzedaż artykułów biurowych,

  • przygotowywanie zamówień,

  • obsługa sklepu internetowego( podstawowa znajomości programów graficznych do obróbki zdjęć np. Photoshop) ,

  • dbanie o porządek i czystość w lokalu.

Oferujemy: pracę na cały etat. Od kandydatów oczekujemy: umiejętności sprzedażowych, doświadczenie w pracy w handlu będzie dodatkowym atutem, Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV na adres e-mail.

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 911948829