2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Świdnica
Dodane 24 kwietnia 2024

Sprzedawca - obsługa klienta

Wynagrodzenie

4 799 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko pracy: Sprzedawca - obsługa komputera.

Wynagrodzenie (miesięcznie): 4800 zł / brutto

System wynagrodzenia: czasowy (miesięczny)

System pracy: dwuzmianowy 7- 15 ; 9 - 17

Firma z branży budowlanej z dużym doświadczeniem poszukuje osoby do zespołu sprzedażowego.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klienta

  • metkowanie i układanie towarów na regałach

  • przyjmowanie oraz sprawdzanie dostaw

  • obsługa mieszalnika do farb i tynków ( opakowania o wadze 25 kg)

  • segregacja dokumentów wz i faktur

  • obsługa kasy fiskalnej

Wymagania:

  • wykształcenie średnie

  • bardzo dobra obsługa komputera

  • dobra znajomość programów komputerowych: Pakiet Office

  • dobra znajomość programu sprzedażowego: Subiekt GT

  • doświadczenie w branży budowlanej

  • komunikatywność

  • pracowitość

  • umiejętność pracy w zespole

  • wysokie zaangażowanie w wykonywaną pracę

Uwaga.

CV proszę wysyłać w pliku PDF.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 791332069