2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Pruszków
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzedawca na stację paliw BP w Pruszkowie

Wynagrodzenie

4 600 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko SPRZEDAWCA:

Bp Żbik ul. Poznańska 69 Pruszków

Zapraszamy do pracy również obcokrajowców z podstawami języka polskiego.

OFERUJEMY:

  • elastyczny system pracy, zmiany po 8h lub 12h

  • stabilność zatrudnienia;

  • praca w miłej i sympatycznej atmosferze;

  • zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie;

  • możliwość pracy w same weekendy;

  • premie uznaniowe za aktywną sprzedaż:

  • pakiet szkoleń;

  • system motywacyjny;

  • elastyczny grafik pracy;

  • gwarantowane wynagrodzenie wypłacane zawsze 10 dnia danego miesiąca;

  • dodatkowa dopłata za godziny nocne;

  • zniżka na posiłki z oferty gastronomicznej stacji Wild Bean Cafe;

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywna sprzedaż;

  • obsługa kasy fiskalnej;

  • przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe;

  • dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie;

  • Utrzymanie porządku oraz higieny na stacji;

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Nie masz doświadczenia? Żaden problem - wszystkiego Cię nauczymy!

  • Bądź otwarty na kontakt z drugim człowiekiem; #NakręcająNasRelacje

  • Bądź gotowy na pracę w energetycznym zespole;

  • Bądź zaangażowany w swoją pracę;

  • Szukamy Osób w różnym wieku; #ŁącząNasLudzie

  • Hołduj takim wartością jak bezpieczeństwo, szacunek, odwaga, doskonałość, jeden zespół;

CV proszę przesyłać za pomocą OLX z dopiskiem :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 775504271