2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Praga-Północ
Abra S.A.
Dodane 28 maja 2024

Sprzedawca - Kasjer, Warszawa ul. Jagiellońska - Abra S.A.

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Północ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Abra to duża, stabilna firma działająca w branży meblowej, posiadająca ponad 80 sklepów na terenie całej Polski.

Nasze sklepy to doskonałe miejsce dla osób oczekujących stabilnego zatrudnienia oraz chcących mieć wpływ na swoje wynagrodzenie.

Dołącz do jednego z naszych zespołów na stanowisko:

Sprzedawca - Kasjer, Warszawa

Nasz Sprzedawca:

  • Rozumie potrzeby Klientów

  • Lubi i chce sprzedawać

  • Do pracy motywuje Go system premiowy

  • Pracuje zespołowo

Chcesz być jednym z nas?

Mamy dla Ciebie:

  • System wdrożenia do pracy

  • Przejrzysty system premiowy powiązany z wynikami

  • Umowę o pracę

  • Naukę wszystkiego co w handlu ważne

  • Dostęp do karty sportowej Medicover Sport

  • Rabaty na asortyment sklepu Abry

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Praca z Klientem

  • Sprzedaż i realizacja zamówień

  • Dbanie o ekspozycję i wygląd sklepu

Kliknij w przycisk 'Aplikuj' i prześlij nam swoje CV.

Czekamy na Ciebie!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Północ
ID: 916636287