2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Czechowice-Dziedzice
Dodane 10 maja 2024

Sprzedawca/kasjer

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Czechowice-Dziedzice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sklep Lewiatan z Czechowic Górnych zatrudni osobę na stanowisko kasjera/sprzedawcy na pełen etat.

Zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów (również na stoisku mięsnym)

  • obsługa kasy fiskalnej

  • wykładanie towaru

    Wymagania:

  • książeczka sanepidowska

  • zaangażowanie w pracę

  • dyspozycyjność

  • dobra organizacja pracy

  • mile widziane doświadczenie w pracy jako sprzedawca w sklepie spożywczym

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia-umowę o pracę na pełen etat

  • przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole

  • pakiet dodatkowych benefitów (premie świąteczne, atrakcyjny motywacyjny system wynagrodzeń)

Więcej informacji pod nr tel.5 7 5 7 7 1 4 4 2