2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Ostrów Mazowiecka
Dodane 08 maja 2024

Sprzedawca Inter Cars Ostrów Mazowiecka

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Sprzedawca do Filii inter Cars w Ostrowi Mazowieckiej

  • zadania które dla Ciebie mamy :

  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części i akcesoriów do pojazdów

  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę

  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

    oczekiwania od kandydatów

  • Znajomość budowy pojazdów ciężarowych lub osobowych

  • Optymistyczne nastawienie do świata i ludzi

    w zamian oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Dodatkową premię do podstawowego wynagrodzenia, która jest uzależniona od wyników

  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy

  • Bogaty pakiet szkoleń specjalistycznych

Lokalizacja

Ostrów Mazowiecka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrów Mazowiecka
ID: 917043773