2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Opolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Opole
Dodane 15 kwietnia 2024

Sprzedawca HalfPrice - Opole- Solaris

Lokalizacja

Opole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

HalfPrice, czyli Great Brands & Great People!Jesteśmy siecią sklepów w kategorii off-price, należącą do Grupy CCC.Oferujemy szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Wśród nich odzież, obuwie, kosmetyki, zabawki oraz wyposażenie i dodatki do domu. W ciągu dwóch lat otworzyliśmy ponad 120 sklepów, zatrudniamy 3500 #GreatPeople i jesteśmy obecni już na kilkunastu rynkach (m.in. w Czechach, Rumunii i Austrii). Ale to jeszcze nie koniec! Rośniemy dalej, poszerzamy asortyment i polujemy na nowe talenty!

Wypatrujesz ciekawej oferty na horyzoncie? Mamy ją dla Ciebie!

Sprzedawca HalfPrice

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres zadań:

  • przyjmiesz dostawę pełną skarbów i najciekawszych marek

  • wyeksponujesz nowości i zadbasz o porządek na sali sprzedaży​

  • dzięki Tobie klient będzie mógł komfortowo mierzyć upolowane perełki ​

  • sfinalizujesz zakupy na kasie dbając o jak najlepsze doświadczenie klienta

Nasze wymagania:

  • jesteś dyspozycyjny/a w wymiarze 10 godzin tygodniowo (1/4 etatu) ​ lub ​20 godzin tygodniowo (1/2 etatu)

  • lubisz pracę z ludźmi​

  • jesteś komunikatywny/a i z entuzjazmem podchodzisz do nowych wyzwań​

  • chcesz się uczyć i rozwijać​

  • pracujemy w weekendy i na zmiany, ale jesteśmy gotowi dopasować grafik i wymiar czasu pracy do Twoich potrzeb

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę​

  • różnorodność zadań - poznasz cały sklep i wszystkie działy​

  • szkolenie wdrożeniowe - otrzymasz solidne wsparcie na start​

  • elastyczne godziny pracy​

  • prywatną opiekę medyczną​

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej​

  • zniżki do sieci sklepów w grupie CCC (Halfprice, CCC, eobuwie, MODIVO)​

  • możliwość rozwoju i awansu wraz z dynamicznym rozwojem firmy​

  • udział w tworzeniu międzynarodowej marki o polskich korzeniach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 751387649