2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Skawina
Dodane 07 maja 2024

Sprzedawca Doradca w salonie sprzedaży podłóg i drzwi - Skawina

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skawina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Sprzedawca / Doradca klienta w salonie detalicznej sprzedaży: podłóg i drzwi

Firma: Domfloor

Miejsce pracy: Skawina

Opis stanowiska:

- Profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów detalicznych w salonie sprzedaży

- Doradztwo produktowe, sporządzanie wycen i ofert handlowych

- Sprzedaż produktów z montażem na podstawie obmiaru

- Współpraca z montażystami

- Aktywna obsługa, kreowanie i prowadzenie sprzedaży

- Dbałość o ekspozycję i o wizerunek salonu

Od kandydatów oczekujemy:

- skrupulatne prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

- zaangażowania i pasji w działaniu

- komunikatywności i otwartości na ludzi

- dokładności, dyspozycyjności i rzetelności

- umiejętności dobrej organizacji pracy

- umiejętności pozyskiwania nowych klientów i pracy w grupie

- umiejętności obsługi terminala i kasy fiskalnej

- znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office ( Word, Exel)

- mile widziana znajomości programu sprzedażowego typu Subiekt

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży detalicznej w branży podłogi i drzwi

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i marce na rynku

- możliwość rozwoju

- pracę w zespole profesjonalistów i szkolenia

- dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie poprzez formularz kontaktowy aplikacji zawierającej CV.

Lokalizacja

Skawina,

Małopolskie

Małopolskie, Skawina
ID: 662027560