2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łask
Dodane 06 maja 2024

Sprzedawca/Doradca Klienta HYDRA-GRUPA SBS Oddział Łask

Lokalizacja

Łask

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

SPRZEDAWCA/ DORADCA KLIENTA

Miejsce pracy: Łask Region: Łódzkie

Opis stanowiska:

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem;

  • prowadzenie sprzedaży i stosownej dokumentacji;

  • doradzanie klientom oraz kontakt z podwykonawcami;

  • obsługa systemu zamówień oraz kontakt z dostawcami i producentami;

  • wydawanie i przyjmowanie towarów do magazynu;

  • organizacja powierzchni wystawienniczej.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne;

  • prawo jazdy kat.B;

  • podstawowa znajomość obsługi komputera;

  • gotowość do samorozwoju;

  • chęć do pracy;

  • mile widziane doświadczenie;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Narzędzia potrzebne do pracy;

  • Atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia);

  • Szkolenia z zakresu wykonywanych obowiązków;

  • Szkolenia pozwalające zdobyć wiedzę z zakresu: budowy instalacji sanitarnych i grzewczych, nowoczesnych i ekologicznych źródeł ciepła (pompy ciepła, fotowoltalika, rekuperacja ciepła, oczyszczalnie ścieków itp.);

  • Doświadczenie w pracy w branży instalacyjnej (znajomość rynku, technologii, metod sprzedaży);

  • Doświadczenia w pracy z informatycznymi programami obsługi sprzedaży;

  • Możliwość osiągnięcia statusu samodzielnego sprzedawcy;

  • Możliwość awansu poziomego i pionowego w strukturze firmy;

  • Pracę w licznym zgranym zespole;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu OLX.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000) oraz przepisami Kodeksu pracy.

Lokalizacja

Łask,

Łódzkie

Łódzkie, Łask
ID: 648736787