2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Liszki
Dodane 06 maja 2024

Sprzedawca do sklepu jubilerskiego Eclat

Lokalizacja

Liszki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Salon jubilerski Eclat to wyjątkowe miejsce, w którym spełnisz wszystkie swoje marzenia o pięknej biżuterii. Oferujemy sprzedaż wysokiej jakości biżuterii srebrnej i złotej pochodzącej z Polski i Włoch. Stawiamy na elegancję, modne wzornictwo oraz wysokiej jakości biżuterię. Oprócz sprzedaży oferujemy również usługi przeróbki biżuterii oraz naprawy. Jesteśmy firmą rodzinną, z wieloletnim doświadczeniem w branży, przez co oferujemy doradztwo i usługi wysokiej jakości.

Salon ciągle się rozwija. Znajdujemy się bardzo blisko Krakowa (15min), niedaleko lotniska Kraków-Balice, blisko przystanek autobusowy, dobra komunikacja.

Czekamy na Ciebie!

Osoby zatrudnione na tym stanowisku odpowiedzialne będą za profesjonalną i przyjazną obsługę Klientów, dbałość o dobry wizerunek firmy oraz ekspozycję produktów w salonie.

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta w salonie stacjonarnym

  • Budowanie pozytywnych relacji z klientem

  • Dbałość o dobry wizerunek firmy

  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów w salonie

Nasze wymagania:

  • Komunikatywność i umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami

  • Uczciwość zawodowa

  • Wysoka kultura osobista / miła aparycja

  • Dyspozycyjność i elastyczność

  • Obsługa komputera i kasy fiskalnej

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Doświadczenie w handlu (praca w sklepie z biżuterią będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w branży dóbr luksusowych (biżuteria)

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

  • Motywacyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Wsparcie w początkowym okresie pracy

  • Przyjazną atmosferę

Lokalizacja

Liszki,

Małopolskie

Małopolskie, Liszki
ID: 900600163