2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Moszczenica
Dodane 30 maja 2024

Sprzedawca Delikatesy Spożywcze Moszczenica

Wynagrodzenie

4 400 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Moszczenica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Lokalizacja : Delikatesy Spożywcze w Moszczenicy, ul. Piotrkowska 23

Opis stanowiska:

  • obsługa Klienta,

  • przyjmowanie dostaw,

  • doradzanie w wyborze odpowiednich produktów,

  • przeprowadzanie transakcji kasowych,

  • dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • obsługa programu PC Market

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy,

  • komunikatywność i umiejętność zarządzania zespołem,

  • nastawienie na rzetelną realizację zadań,

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych.

    Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w systemie dwuzmianowym,

  • Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z Kandydatami spełniającymi wymagane kryteria.

Lokalizacja

Moszczenica,

Łódzkie

Łódzkie, Moszczenica
ID: 917211756