2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Namysłów
Dodane 18 kwietnia 2024

Sprzedawca części do maszyn rolniczych *praca tylko dla mężczyzn

Lokalizacja

Namysłów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Rolkom w Namysłowie zatrudni sprzedawcę części zamiennych do maszyn rolniczych

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż części zamiennych klientom stacjonarnym oraz poprzez sklep internetowy

  • dobór części zamiennej do maszyny rolniczej

  • wyszukiwanie części w katalogach maszyn

  • dbanie o dostępność części na magazynie

  • zamawianie części zamiennych na stan

  • wystawianie i przyjmowanie faktur

  • dbanie o relację z klientami

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne, najlepiej rolnicze

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość programów Word, Exel,

  • dobra organizacja czasu pracy

  • umiejętność posługiwania się katalogami części zamiennych

  • znajomość branży maszyn rolniczych lub podobnej

osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub wysłanie CV na adres mailowy

Lokalizacja

Namysłów,

Opolskie

Opolskie, Namysłów
ID: 912710556