2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Skierniewice
Dodane 25 kwietnia 2024

Sprzedawca – branża rolnicza

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agroma S.A. w Poznaniu to od lat znana i rozpoznawalna marka na rynku rolniczym. Tworzymy silną sieć sprzedaży z kompleksowym zaopatrzeniem rolniczym oraz ogrodniczym. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy na woj. łódzkie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Skierniewice

Opis stanowiska:

  • Prezentacja produktów oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • Utrzymywanie relacji z Klientami,

  • Realizacja planów sprzedażowych,

  • Budowa dobrego wizerunku firmy na rynku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Znajomość branży rolniczej .

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjny system premiowy,

  • Szkolenia z zakresu oferowanych produktów,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez zdobywanie nowych umiejętności oraz doświadczenia.

  Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email sekretariatu lub klikając w przycisk aplikuj.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji prowadzonego przez Agroma S.A. w Poznaniu z siedzibą w Bogucinie (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Informujemy, że Administratorem danych jest Agroma S.A. w Poznaniu z siedzibą w Bogucinie przy ul. Gnieźnieńska 99. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie określonych przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 914377239