2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Jasień
Aelia Duty Free
Dodane 19 kwietnia 2024

Sprzedawca Aelia Duty Free - Lotnisko Gdańsk

Wynagrodzenie

4 300 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Obecnie na Lotnisko w Gdańsku poszukujemy osób na stanowisko: SPRZEDAWCA

Sklepy Aelia Duty Free (perfumy, kosmetyki, akcesoria, alkohole, słodycze) - Obecnie poszukujemy do sklepu Victoria's Secret.

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klienta

  • Dbanie o zwiększanie sprzedaży

  • Przyjmowanie od Klienta płatności za zakupiony towar

  • Uzupełnianie na bieżąco brakującego towaru w sklepie

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Entuzjazm i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w Zespole

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)

  • Nie wymagamy doświadczenia

OFERUJEMY:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny system premiowania

  • Elastyczny czas pracy

  • zniżki na produkty w sklepach Aelia

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover

  • Dofinansowanie do karty MultiSport Plus

  • Ubezpieczenie na życie NN

  • Szkolenia w ramach czasu pracy

  • Pracę z luksusowymi markami w fajnym Zespole!

Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

Kim jesteśmy? Lagardere Duty Free to Spółka, która posiada sieć sklepów wolnocłowych, zlokalizowanych na lotniskach, które oferują ekskluzywne produkty. Nasze sklepy to: Aelia Duty Free, The Fashion Gallery, The Fashion Place, Victoria's Secret i wiele innych.

APLIKUJ, A MY CHĘTNIE SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTUJEMY!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 766166526