2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Czeladź
  6. Sprzątanie - Piaski
Dodane 08 kwietnia 2024

Sprzątanie w Czeladzi z orzeczeniem

Lokalizacja

Czeladź, Piaski

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Firma ARMA ,lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Sprzątaczkę biurowa w Czeladzi ul. Handlowa z orzeczeniem o niepełnosprawności

Opis stanowiska:

- utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych od 6d o 10

- od poniedziałku do piątku

Wymagania:

- orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę wynagrodzenie za pół etatu, 2121 brutto

  • przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

  • możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych

    Kontakt 78*******07

Śląskie

Śląskie, Czeladź, Piaski
ID: 910249203