2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Zawiercie
  6. Sprzątanie - Centrum
Dodane 11 czerwca 2024

Sprzątaczka z orzeczeniem o niepełnosprawności Zawiercie

Wynagrodzenie

2 121 - 2 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zawiercie, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymagane

Firma sprzątająca  poszukuje osoby do pracy na stanowisko Sprzątaczka z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jeśli masz chęci do pracy, jesteś sumienna, dokładna oraz posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to ta oferta jest dla Ciebie!

MIEJSCE PRACY: Zawiercie ul. Sienkiewicza

Dojazd liniami: 1,2,3,6,7,10

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wykonywanie prac porządkowych: sprzątanie biur, aneksów kuchennych, toalet, sanitariatów,

  • Odpowiedzialność za zachowanie wysokiego standardu czystości i higieny,

  • Przestrzeganie harmonogramu sprzątania i wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z        wytycznymi,

  • Obsługa niezbędnych narzędzi i środków czystości.

WYMAGANIA

  • Orzeczenie o niepełnosprawności,

  • Chęć do pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie jednozmianowym 6-10

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 1/2

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.

Jeśli jesteś osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności i poszukujesz stabilnej pracy na stanowisku Sprzątaczki, to zapraszamy do aplikowania! Wyślij swoje CV lub numer telefonu na adres email: rekrutacja(małpa)bhpprotect.pl lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem [73*******66]. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia.

Firma sprzątająca Grupa Hoppe-Wartenberg dba o równość szans na rynku pracy i otwarcie rekrutuje osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zapewniamy równoprawność w procesie rekrutacji oraz profesjonalne wsparcie dla pracowników z różnymi potrzebami.

Klauzula RODO

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Centrum
ID: 919825666