2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Mazowieckie
  5. Sprzątanie - Warszawa
  6. Sprzątanie - Bielany
Marzena Kołnierzak
Dodane 27 maja 2024

Sprzątaczka w przedszkolu - Прибиральниця в дитячому садку

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Нижче версія тексту написана українською мовою.

Oferta pracy na stanowisko Sprzątaczki:

  • Lokalizacja: Niepubliczne Przedszkole przy ulicy Nocznickiego 29B, Warszawa - tylko 700 metrów od stacji metra Młociny.

  • Godziny pracy: Codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 16:00.

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku sprzątaczki w naszym przedszkolu, która będzie odpowiadać za utrzymanie czystości i porządku oraz pomoc w rozdawaniu posiłków.

Wymagania:

  • Sumienność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie zlecenie.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Місцезнаходження: Приватний дитячий садок на вулиці Ночницького 29B, Варшава - всього за 700 метрів від станції метро Млоціни.

Години роботи: Щодня з понеділка по п'ятницю, з 10:00 до 16:00.

Опис посади: Ми шукаємо людину на посаду прибиральниці в нашому дитячому садку, яка буде відповідати за підтримання чистоти та порядку, а також допомагати у роздачі обідів.

Вимоги:

  • Сумлінність та відданість покладеним обов'язкам.

  • Здатність працювати в команді.

  • Досвід роботи на аналогічній посаді буде додатковою перевагою.

Ми пропонуємо:

  • Стабільне зайняття за договором доручення.

  • Дружній колектив.

Зацікавлених осіб просимо надсилати резюме.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 918060610