2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Łódzkie
  5. Sprzątanie - Godynice
Dodane 29 kwietnia 2024

Sprzątaczka - sprzątanie biur, stołówek, toalet

Wynagrodzenie

3 181,50 - 3 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Godynice

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zakład Przerobu Drewna Eurex istnieje na rynku od ponad 30 lat. Naszym głównym celem jest produkcja wyrobów z drewna dla potrzeb sieci DIY, przemysłu, transportu, logistyki, fabryk mebli, zakładów rzemieślniczych oraz budownictwa.

  • Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzątaczka Zadania pracowników:

  • dbanie o czystość na terenie zakładu

  • nadzór nad powierzonymi przedmiotami i środkami czystości

  • zgłaszanie potrzeb dt. środków czystości i problemów z utrzymaniem czystości

Wymagania dla kandydatów:

  • brak

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę od 8 - 14 (3/4 etatu)

  • nieoprocentowane pożyczki pracownicze

Miejsce pracy: Godynice gm. Brąszewice

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt  e-mailowy lub telefoniczny.

Lokalizacja

Godynice,

Łódzkie

Łódzkie, Godynice
ID: 898633665