2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Gdańsk
  7. Spedycja - Wrzeszcz
Dodane 07 maja 2024

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY, możliwy tryb hybrydowy, 50-60%

Wynagrodzenie

3 000 - 50 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wrzeszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

ELTMAR TSL Sp. z o.o. jest młodą spółką założoną w marcu 2022 roku. W ciągu dwóch lat stworzyliśmy młody, dziesięcioosobowy zespół w przedziale wiekowym od 20 do 30 lat z kilkuletnim doświadczeniem w różnych firmach i różnych sektorach TSL. Stawiamy na ciągły rozwój, wysokiej jakości usługi spedycyjne oraz luźną i rodzinną atmosferę.

Jesteśmy pewnym płatnikiem, płatności wychodzą od nas przed terminem. Na platformie Trans (TRANS-ID: 1137130) posiadamy ponad 1000 pozytywnych ocen płatności.

Nasze biuro znajduje się w Gdyni na ul. Hutniczej 3.

Wymagamy doświadczenia na stanowiskach handlowych lub logistycznych.

Mile widziana znajomość języków obcych.

Twój zakres obowiązków:

- handel ładunkami na giełdach transportowych;

- kompleksowa obsługa zleceń spedycyjnych;

- współpraca z przewoźnikami;

- nadzór nad dokumentacją transportową;

- budowanie nowych, długoterminowych, relacji z partnerami biznesowymi;

- dbanie o zachowanie jakości oferowanych usług.

Co możemy Tobie zaoferować:

- pełne wdrożenie do firmy i na stanowisko;

- atrakcyjne wynagrodzenie na prostych zasadach;

- bony wakacyjne oraz samochód osobowy za nieprzeciętne wyniki;

- możliwość przystąpienia do pakietu MultiSport;

- dofinansowanie nauki języka, szkoleń lub kursów zawodowych;

- praca w trybie hybrydowym, mamy pełne zaufanie do Twojej pracy

– jeżeli jest wykonana i poparta wynikami nie mamy żadnego problemu z home office

- rozwój zawodowy razem z rozwojem firmy

Wynagrodzenie jest zależne od wyniku. Długoterminowo stawiamy na zatrudnienie B2B. Opieramy się na prostym systemie premiowym zależnym od formy zatrudnienia.

UOZ/UOP:

0-10.000 – minimalna płaca krajowa jako podstawa

10.000 - podstawa + 20% premii netto od CAŁEJ KWOTY POWYŻEJ 10.000PLN

B2B:

0-5.000 – 3.000PLN + VAT na fakturze

5.000 - 3.000PLN + VAT na fakturze + 40% premii netto + VAT od CAŁEGO WYNIKU POWYŻEJ 5.000PLN

25000 - 50% netto + VAT od CAŁEGO WYNIKU

Powyżej wyniku 45000 prowizja wynosi 60% netto + VAT

W przypadku osiągania przez pracownika wysokich, regularnych prowizji warunki podlegają negocjacji. Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko i wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wrzeszcz
ID: 916729672