2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Podkarpackie
  6. Spedycja - Jarosław
Dodane 15 maja 2024

Spedytor / Logistyk - Międzynarodowy

Wynagrodzenie

1 - 2 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma transportowa poszukuje osoby na stanowisko: Spedytor / Logistyk - międzynarodowy

( zarządzanie własną flotą )

Zakres obowiązków:

• kompleksowa obsługa zleceń transportowych

• znajomość podstaw księgowości i obiegu dokumentów

• stały nadzór pojazdów oraz efektywne planowanie pracy

• planowanie pracy kierowców, optymalizacja kosztów

• nawiązywanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z kontrahentami

• praca stacjonarna w biurze

Poszukiwane kompetencje:

• doświadczenie zawodowe 6 miesięcy  doświadczenia na podobnym stanowisku”

• znajomość giełd transportowych branży TSL ( Trans, Timocom, itd.)

• znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców oraz załadunku towarów

• łatwość nawiązywania kontaktów oraz rozwiązywania problemów

• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

• umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność dobra organizacja własnej pracy

• obsługa urządzeń biurowych oraz znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

• umowa o pracę

• atrakcyjne wynagrodzenie + premia

• praca w biurze w młodym zespole

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 702354513