2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Wielkopolskie
  6. Spedycja - Poznań
  7. Spedycja - Górczyn
Dodane 20 maja 2024

Spedytor drogowy

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Novo Logistics to prężnie rozwijająca się firma w branży TSL. Jesteśmy operatorem logistycznym świadczącym kompleksową obsługę w produktach morskich, drogowych i kolejowych. Operujemy na międzynarodowych rynkach dostarczając wysokiej jakości usługi dla klientów z całego świata. Jesteśmy zespołem ambitnych, doświadczonych i zdeterminowanych specjalistów, nie boimy się wyzwań i szukamy osób podzielających nasze przekonanie, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Zadania:

·         monitorowanie procesów spedycyjnych

·         uczestniczenie w procesie optymalizacji kosztów spedycyjnych

·         planowanie i organizacja ładunków FCL i LCL

·         pozyskiwanie nowych podwykonawców

·         dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług

·         dbałość o utrzymanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekiwania:

·         doświadczenie w spedycji międzynarodowej (min rok)

·         znajomość specyfiki rynku oraz przepisów i regulacji w zakresie transportu i spedycji

·         wskazana znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego

·         umiejętności analizy i rozwiązywania problemów

·         znajomość obsługi giełd transportowych

·         zaangażowanie, samodzielność i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

Oferujemy:

·         umowę o pracę w stabilnej firmie

·         wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, w tym system

prowizyjny

·         możliwość rozwoju zawodowego

·         niezbędne narzędzia pracy

·         karta Multisport

·         ubezpieczenie zdrowotne

·         dobrą atmosferę pracy w doświadczonym zespole

Administratorem danych jest Novo Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu: 60-246 Poznań, ul. Kazimierza Jarochowskiego 58/2 . Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 916712760