2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Mazowieckie
  6. Kadry i płace - Otrębusy
Dodane 17 maja 2024

Specjalisty ds. kadr

Lokalizacja

Otrębusy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych poszukuje do swojego zespołu:

Miejsce pracy: Otrębusy pod Warszawą

Opis stanowiska

· obsługa kadrowo

· sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik,

· wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym oraz administrowanie aktami osobowymi pracowników (przygotowanie umów, prowadzenie akt osobowych)

· weryfikacja czasu pracy, absencji itp.

· prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów i zasiłków chorobowych, czasu pracy,

· przygotowywanie miesięcznych analiz i raportów kadrowo

· nadzór nad badaniami okresowymi pracowników, szkoleniami BHP,

· bieżąca obsługa pracowników w zakresie PPK oraz współpraca z instytucją zarządzającą

· nadzór nad terminowością przedłużeń orzeczeń o niepełnosprawności

· sporządzanie, aktualizacja i prowadzenie kompleksowej dokumentacji pracowniczej

· praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

Nasze wymagania

· minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac

· praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz przepisów w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych

· doświadczenie w pracy na systemie kadrowo-płacowym

· wykształcenie min. Średnie

· dobra znajomość pakietu MS Office,

· dokładność, terminowość, sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania

· mile widziane orzeczenie o st. niepełnosprawności

Oferujemy

• pracę w stabilnej firmie z wieloletnimi tradycjami,

• miłą i przyjazną atmosferę pracy,

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• prywatną opiekę medyczną,

• kartę Multi Sport,

• niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie cv z dopiskiem ,,Specjalista ds. kadr''

Lokalizacja

Otrębusy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Otrębusy
ID: 916627990