2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Dolnośląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Legnica
Dodane Dzisiaj o 06:21

Specjalista sprzedaży internetowej - praca w biurze handlowym

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Praca w Biurze Handlowym – E-commerce

Legnicka firma ProRacing zajmująca się produkcją i sprzedażą elektroniki samochodowej, poszukuje osoby do pracy w Dziale sprzedaży i obsługi Klienta.

Nasze wymagania:

·       doświadczenie w obsłudze klienta,

·       komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

·       dobra organizacja pracy,

·       odpowiedzialność i rzetelność, dokładność,

·       zaangażowanie w powierzone obowiązki,

·       umiejętność pracy pod presją czasu,

·       znajomość języka angielskiego,

·       zainteresowanie branżą motoryzacyjną.

Twój zakres obowiązków:

·       nadzorowanie i realizacja zamówień internetowych,

·       dbanie o prawidłowy dobór oferty, wspieranie działań promocyjnych,

·       przygotowywanie towaru do wysyłki,

·       raportowanie sprzedaży,

·       obsługa internetowych serwisów sprzedażowych,

·       prowadzenie korespondencji e-mail,

·       utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

To oferujemy:

·       pracę w pełnym wymiarze czasu,

·       stabilne zatrudnienie, stałe godzin pracy od poniedziałku do piątku,

·       w zależności od Twoich potrzeb umowę o pracę / umowę zlecenie,

·       przyjazną atmosferę w pracy,

·       pracę w stabilnym i rozwojowym przedsiębiorstwie,

·       pełne wdrożenie i niezbędne narzędzia pracy.

Szukamy osoby wykonującej swoją pracę z zaangażowaniem i starannością.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji wraz z klauzulą – zgodą na przetwarzanie danych osobowych. „Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest ProRacingX Piotr Miziołek (ul. Wrocławska 257, 59-220 Legnica). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne”.

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 907932641