2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Kujawsko-pomorskie
  6. Wsparcie techniczne - Toruń
Dodane 22 kwietnia 2024

Specjalista/Specjalistka ds. wsparcia IT

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

INFOCOMP Sp. z o.o. to jedna z najprężniej działających firm z branży IT w woj. kujawsko-pomorskim. Działamy nieprzerwanie od ponad 36 lat wspierając informatyzację firm sektora MSP, administracji państwowej czy dużych jednostek służby zdrowia, zapewniając najbardziej optymalne i kompleksowe rozwiązania informatyczne.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem i wdrażamy systemy ASSECO, MICROSOFT, STREAMSOFT.

Nasza firma to przyjazne środowisko pracy o rodzinnym charakterze. Obecnie stanowimy prawie 70-osobowy zgrany zespół. Z pracownikami wiążemy się na lata, doceniamy ich skuteczność działania i zaangażowanie. Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego, dużą samodzielność oraz koleżeńskie relacje. Największym atutem firmy jest znakomita kadra specjalistów, która wspiera się wzajemnie i z chęcią dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Twój zakres obowiązków:

  • zapewnianie bieżącego wsparcia informatycznego pracownikom jednego z naszych dużych klientów z branży medycznej,

  • administrowanie stacjami roboczymi MS Windows, m.in. w zakresie instalacji, konfiguracji oraz bieżącej obsługi systemów operacyjnych oraz aplikacji użytkowych,

  • nadzorowanie pracy oraz usuwanie usterek sieci komputerowych (okablowanie, urządzenia aktywne, WAN, LAN),

  • konsultacje i doradztwo w sprawach bieżących oraz rozwojowych, prowadzenie szkoleń,

  • współpraca z dostawcami oraz autoryzowanymi serwisami sprzętu w zakresie diagnozy i napraw urządzeń,

  • ścisła współpraca z pozostałymi pracownikami zespołu oraz innymi działami firmy podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Nasze wymagania

KOMPETENCJE MIĘKKIE:

  • umiejętność pracy w zespole,

  • komunikatywność, dobry kontakt z użytkownikami,

  • umiejętność zarządzania czasem i priorytetami,

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • solidność i zaangażowanie.

KOMPETENCJE TECHNICZNE:

  • wykształcenie średnie o profilu technik informatyk, mile widziane wykształcenie wyższe informatyczne (minimum inżynierskie),

  • znajomość systemów operacyjnych klasy Windows, mile widziana znajomość systemów Windows Server oraz Linux,

  • znajomość zasad funkcjonowania popularnych usług sieciowych, m.in. Active Directory, WWW, FTP oraz DHCP,

  • znajomość zasad funkcjonowania sieci komputerowych oraz konfigurowania urządzeń sieciowych,

  • prawo jazdy kat. B (czynne) i gotowość do wyjazdów służbowych.

A to oferujemy w zamian:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę zatrudnienia (UoP, UZ, B2B),

  • pracę nad ciekawymi projektami, umożliwiającymi ciągły rozwój zawodowy,

  • dostęp do zaawansowanych systemów i rozwiązań IT w sektorze średnich i dużych instytucji,

  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu inżynierów na każdym etapie wdrażania do pracy,

  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku,

  • pracę w zgranym zespole,

  • dostęp do specjalistycznych szkoleń,

  • miłą atmosferę w pracy i cykliczne spotkania firmowe,

  • prywatną opiekę medyczną.

Uprzejmie prosimy o zawarcie w swojej aplikacji oświadczenia o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji innych niż przewidziane w art. 221 § 1 Kodeksu pracy do przeprowadzenia procesu rekrutacji”.

W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na innych stanowiskach prosimy o zawarcie w aplikacji poniższej Klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na inne stanowiska.”

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 865829985