2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Włochy
Dodane 23 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. telefonicznej obsługi klienta

Wynagrodzenie

5 400 - 5 600 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Do naszego zespołu Nova Post Poland zapraszamy pracownika na stanowisko

Nova Post Poland Sp. z o.o. (Nova Post) - jest członkiem grupy „Nova Poshta” – kluczowego operatora kurierskiego na terenie Ukrainy. Grupa ma ponad 15 000 oddziałów, PUDO i paczkomatów na terenie całej Ukrainy (z wyłączeniem tymczasowo okupowanych terytoriów) i rocznie obsługuje około 400 mln przesyłek.

Od drugiej polowy 2022 firma rozwija własną sieć w Polsce, umożliwia łatwe połączenie logistyczne dla klientów indywidualnych i biznesowych między Polską a Ukrainą.

Zakres obowiązków

Obsługa klientów: telefoniczna, mailowa oraz w sieciach społecznościowych

Dbanie o pozytywne relacje z klientem

Rozwiązywanie problemów z realizacją zamówień

Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji

Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku polskim

Nasze wymagania

Bardzo wysoka kultura osobista

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

Mile widziana znajomość branży logistycznej

Znajomość języków: ukraińskiego oraz polskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2) – warunek konieczny

Oferujemy:

umowa zlecenie, wynagrodzenie 34 pln brutto/godz;

dofinansowanie karty Multisport

bezpłatny parking dla pracowników

herbata, kawa

harmonogram dni w tygodniu w godzinach 8.00-16.00, 12.00-20.00

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 917195505