2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Żoliborz
Lex Concordia Restrukturyzacje Sp. Z.O.O.
Dodane 11 czerwca 2024

Specjalista / Specjalistka ds. restrukturyzacji przedsiębiorstw

Wynagrodzenie

8 000 - 19 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy liderem w branży, która zajmuje się kompleksowym doradztwem prawnym oraz finansowym w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw w całym kraju. Tworzymy zgrany zespół w dziedzinie finansów prawa i ekonomii. Szczerość w relacjach oraz doskonała znajomość procedur prawnych i bankowych, przełożyła się na wzorową opinie i najwyższy poziom zaufania wśród przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Doradztwo prawno- finansowe jest naszą pasją. Nasze niestandardowe działania sprawiają że, jesteśmy firmą która wyróżnia się na tle konkurencji swoją skutecznością.

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z potencjalnymi Klientami

  • analiza historii przedsiębiorstw i przyczyn problemów finansowych

  • kompletowanie dokumentów finansowych

  • współpraca z działem prawnym i finansowym

Nasze wymagania

  • wysokie aspiracje finansowe

  • empatia, umiejętność nawiązywania kontaktów i słuchania

  • determinacja i chęć samodoskonalenia

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista

  • przedsiębiorczość i orientacja na wynik

  • dobra organizacja czasu pracy

  • samodzielność w działaniu

  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • przejrzysty system wynagrodzeń (podstawa+ system premiowy)

  • limitowany czas pracy

  • bezpłatny pakiet szkoleń z zakresu prawa, finansów oraz technik sprzedaży

  • pełne wsparcie najlepszych, doświadczonych i znanych trenerów i ekspertów z zakresu prawa, bankowości i finansów w Polsce

  • samodzielne stanowisko i przyjazną oraz inspirującą atmosferę w pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • Praca którą oferujemy nie jest dla Wszystkich! Jeśli chcesz być przeciętny, nie odpowiadaj na nasze ogłoszenie! Dla nas nieważne ile masz lat, jakie masz wykształcenie i co robisz w chwili obecnej, ważne jest jak bardzo chcesz być wyjątkowy:) Jeśli chcesz się rozwijać, jesteś otwarty na naukę i dobrze zarabiać:) APLIKUJ !

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 919838043