2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Wielkopolskie
  6. Social media - Poznań
  7. Social media - Naramowice
Dodane 09 maja 2024

Specjalista / Specjalistka ds. marketingu

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Naramowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jako Firma Welcome Group świadczymy pełen cykl usług od wyszukania i doboru auta oraz odprawę celną. Ceny naszych usług są niższe od cen rynkowych, ponieważ samodzielnie wykonujemy prace na wszystkich etapach bez pośredników i wykonawców. Posiadamy ugruntowany system dostarczania samochodów ze wszystkich aukcji do portów europejskich. Podczas współpracy z nami chronią Cię wszelkie urzędowe dokumenty i umowa prawna.

Jeśli jesteś osobą ambitną, lubiącą świat motoryzacji oraz chętną do budowania zaufania i relacji, a kontakt z ludźmi sprawia Ci radość - dołącz do nas!

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie poprzez przesłanie CV lub kontakt przez nasze portale społecznościowe.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza otoczenia medialnego na polskim rynku

  • Raportowanie działań mediów

  • Zarządzanie portalami społecznościowymi SMM, Youtube, FB, Instagram, Tik-Tok

  • Rozwój i wprowadzenie innowacji

  • Prognozowanie sprzedaży we wszystkich kanałach dystrybucji

  • Przeprowadzenie niezbędnych badań jakościowych i ilościowych wraz z późniejszą analizą i rekomendacjami

  • Strategia cenowa rozwoju marki

  • Analiza skuteczności kampanii reklamowych

  • Analiza konkurencji

  • Poszukiwanie nowych kanałów promocji

  • Opracowywanie tematów i treści na potrzeby komunikacji wewnętrznej – do wykorzystania w intranecie oraz newsletterze (tekstów, zdjęć, video).

    Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi komputera: MS Office, MS Excel

  • Ustawy i regulacje w zakresie reklamy na rynku polskim

  • Umiejętność planowania mediów

  • Znajomość marketingu mix i brandingu

  • Umiejętności budowania marki

  • Metody analizy, planowania i prognozowania

  • Otwartość na współpracę oraz proaktywne nastawienie do pracy

  • Efektywne zarządzanie własnym czasem

  • Profesjonalizm, rzetelność oraz dbałość o szczegóły

  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia kampanii w mediach społecznościowych

    To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Stabilność zatrudnienia

  • szkolenia branżowe i możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • przyjazna i nieformalna atmosfera w profesjonalnym zespole

  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Naramowice
ID: 917061323