2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Kujawsko-pomorskie
  6. Kadry i płace - Żnin
Dodane 10 maja 2024

Specjalista kadrowo-księgowy w Cukrowni Żnin

Lokalizacja

Żnin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej oraz księgowej dla pracowników firmy

  • Obsługa procesu rekrutacji, w tym przygotowywanie umów o pracę, zarządzanie dokumentacją związaną z zatrudnieniem oraz rejestracja pracowników w systemach ZUS

  • Opracowywanie i rozliczanie deklaracji podatkowych oraz ZUS

  • Prowadzenie analiz i raportów z zakresu kadr i płac

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane kierunki: księgowość, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeniowych

  • Znajomość obsługi programów księgowych oraz pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, sumienność oraz analityczne myślenie

Oferujemy:

·  atrakcyjne wynagrodzenie

·  możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach Kolekcji Hoteli Arche

·   ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

·  pracowniczy rabat /50%/ do wszystkich obiektów należących do Kolekcji Hoteli Arche

·  możliwość tworzenia i udziału w imprezach kulturalnych i sportowych organizowanych przez ARCHE S.A

Lokalizacja

Żnin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Żnin
ID: 917352139