2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Dolnośląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Wrocław
  7. Utrzymanie ruchu - Fabryczna
GRUPA NEUCA
Dodane 25 kwietnia 2024

Specjalista/ka Utrzymania Ruchu - Grupa NEUCA

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków:
  • nadzorowanie pracy urządzeń automatyki magazynowej (głównie transportery rolkowe i taśmowe, silniki, szafy elektryczne),
  • usuwanie awarii urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki (głównie drobne naprawy polegające na wymianie łożysk, rolek, elementów sterowania w szafach elektrycznych),
  • powiadamianie serwisów naprawczych (w razie potrzeby kontakt w autoryzowanym serwisem),
  • wykonywanie przeglądów urządzeń automatyki magazynowej (podczas planowanych przerw technicznych).
Nasze wymagania:
  • wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe,
  • podstawowa wiedza z zakresu automatyki i mechaniki,
  • dobra znajomość aplikacji biurowych MS Office,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalająca na swobodną komunikację,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • konsekwentne dążenie do realizacji podstawionych zadań,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym Mile widziane:
  • uprawnienia SEP 1kV

To oferujemy:
  • gruntowne szkolenie umożliwiające bezproblemową obsługę naszej linii,
  • rozwój w zakresie automatyki i mechaniki,
  • liczne projekty rozwojowe, które dają wiele możliwości,
  • rozwój w zakresie sterowników PLC, budowy linii, obsługi robotów 6-osiowych,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę i niekorporacyjne środowisko pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i zdobycia dodatkowych kwalifikacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 911007696