2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Mazowieckie
  6. Rekrutacja - Warszawa
  7. Rekrutacja - Ochota
HR ARTTIME
Dodane 23 maja 2024

Specjalista/ka ds. Pozyskiwania Talentów w dziale HR

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy agencją pracy ARTTIME. Specjalizujemy się w outsourcingu i pracy tymczasowej na terenie Polski.

Dynamicznie się rozwijamy, dlatego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Ochota

Główne obowiązki:

  •  Realizacja procesów rekrutacyjnych na wszystkich poziomach organizacji.

  • Tworzenie opisów stanowisk, publikacja ogłoszeń, oraz selekcja kandydatów.

  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, tworzenie rekomendacji i umawianie spotkań.

  • Organizacja oraz przeprowadzanie onboardingu dla nowych pracowników.

  • Wspieranie HR Managera w kwestiach związanych z administracją personalną.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia lub pokrewne).

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych.

  • Umiejętność poruszania się po portalach pracy oraz portalach branżowych.

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i interpersonalne.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Co oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia - umowa o pracę bądź zlecenie.

  • Niezbędne narzędzia do pracy - laptop, telefon.

  • Benefity: karta Multisport, słodkie oraz owocowe piątki, pizza day, strefa relaksu w biurze, szkolenia podnoszące kompetencje, kurs języka angielskiego, kawa/herbata, spotkania integracyjne i wiele innych.

  • Integrację z zespołem - praca stacjonarna w warszawskim biurze.

  • Rozwój - szkolenia kierunkowe, możliwość awansu.

Jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu? Nie czekaj! Aplikuj już teraz!

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Aplikacje bez CV nie będą rozpatrywane.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 917114739