2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rejestracja i obsługa pacjentów
  5. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mazowieckie
  6. Rejestracja i obsługa pacjentów - Warszawa
  7. Rejestracja i obsługa pacjentów - Mokotów
Dodane 03 maja 2024

Specjalista/ka ds. Obsługi Pacjenta

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi trzy wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie, Rudolfa Weigla w Blachowni, Ars Medical w Pile oraz centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych, a także 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa Pacjentów rejestracji Centrum Medycznego,

  • ustalanie terminów badań i konsultacji lekarskich, potwierdzanie wizyt,

  • bezpośredni i telefoniczny kontakt z Pacjentami,

  • udzielanie informacji o rodzajach wykonywanych badań, zabiegów, cenach i zasadach udzielania świadczeń w ramach kontraktu z NFZ,

  • przygotowywanie i przechowywanie dokumentacji medycznej,

  • przyjmowanie płatności, wystawianie faktur oraz sprawdzanie zgodności raportów kasowych,

  • współpraca z personelem medycznym.

Poszukiwane kompetencje

  • roczne doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą Klienta,

  • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność,

  • nastawienie na jakość obsługi Pacjenta,

  • łatwość w nawiązywaniu relacji,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży medycznej,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • wymiar godzin dostosowany elastycznie do potrzeb rejestracji i Pracownika,

  • wewnętrzny system szkoleń przygotowujący do obsługi Pacjenta,

  • wsparcie doświadczonych członków zespołu w okresie wdrożenia,

  • okazję do poszerzania wiedzy oraz rozwijania kompetencji poprzez dofinansowane kursy i szkolenia.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912894051