2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Żoliborz
Dodane 23 kwietnia 2024

Specjalista/ka ds. Obsługi Klientów

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmyRekrutacja online

Aurum Optics to znana w Polsce sieć salonów optycznych i popularny sklep internetowy. Zajmujemy się sprzedażą markowych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz dostarczaniem wysokiej jakości usług optycznych w naszych 17 salonach w całej Polsce.

Klienci cenią nas za profesjonalizm kadry optycznej, szeroki asortyment i obsługę klientów na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy Specjalisty/ki ds. Obsługi Klientów. BOK mieści się w naszym biurze centralnym, zlokalizowanym na warszawskim Żoliborzu, tuż przy stacji metra Dworzec Gdański.

Poznaj nas na aurum-optics.pl.

 Główne zadania:

  • bieżąca obsługa systemu zamówień internetowych oraz salonowych,

  • obsługa infolinii, poczty elektronicznej i czatu- odpowiadanie na pytania klientów, informowanie o statusie zamówienia, weryfikacja dostępności produktów itp.

  • współpraca z innymi działami i salonami stacjonarnymi w zakresie przygotowania i weryfikacji zamówionego towaru,

  • dbanie o dobry wizerunek marki.

Wymagania:

  • doskonała znajomość j. polskiego w mowie i piśmie,

  • skrupulatność, rzetelność i cierpliwość,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysoki poziom kultury osobistej,

  • podstawowa znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,

  • gotowość do szybkiego podjęcia pracy,

  • mile widziani studenci/tki.

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia,

  • wynagrodzenie podstawowe + premię za wyniki osiągane przez Biuro Obsługi Klientów,

  • przyjazną kulturę organizacyjną i spokojną atmosferę,

  • w pełni wyposażone biuro na cichym Żoliborzu- blisko Metra i PKP Dworzec Gdański,

  • dodatkowe benefity- zniżka pracownicza na oferowane produkty, bezpłatne badanie wzroku, nagrody okolicznościowe.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 724573775