2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Śląskie
  6. Marketing - Bieruń
  7. Marketing - Bieruń Stary
Dodane 21 maja 2024

Specjalista/ka ds. komunikacji/ Auto Partner SA / Bieruń

Lokalizacja

Bieruń, Bieruń Stary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

„FIRMA TO LUDZIE” - naszą pozycję na rynku budujemy w oparciu o wiedzę i kwalifikacje pracowników. To oni są Naszym największym kapitałem, bez którego firma nie osiągnęłaby swojego sukcesu. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników, z czego ok. 800 osób w centrum logistyczno-dystrybucyjnym w Bieruniu zapewnia nieprzerwane dostawy szerokiego asortymentu części samochodowych. Nasz zespół tworzą również specjaliści różnych dziedzin, wyspecjalizowani doradcy klienta i przedstawiciele oraz kadra menedżerska, otwarta na nieszablonowe działania i inicjatywy.

To co nas wyróżnia, to przede wszystkim ZAANGAŻOWANI LUDZIE, KTÓRZY TWORZĄ Auto Partner S.A.

Dołącz do naszego zespołu, pracuj z nami!

Kogo poszukujemy:

  • ludzi chętnych do intensywnej i rozwojowej pracy, wykazujących się kreatywnością i otwartością

Główne zadania:

  • tworzenie treści promocyjnych dotyczących realizowanych działań marketingowych

  • aktywne tworzenie materiałów marketingowych na kanały social-media – rolki, relacje, YT Shorts

  • montaż i edycja krótkich form wideo na kanały social-media

  • planowanie i moderowanie obecności w mediach społecznościowych

  • monitoring i analiza efektywności prowadzonych działań

  • przygotowywanie i aktualizowanie treści zamieszczanych w wewnętrznej telewizji przemysłowej

  • prowadzenie spójnej komunikacji marki

  • kontakt z podwykonawcami w obszarze działalności na danym stanowisku

Wymagania:

  • znajomość mediów społecznościowych jako kanałów działań marketingowych (Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter, Pinterest, YouTube)

  • doświadczenie w pracy z reklamami na Facebooku, Instagramie

  • mile widziana podstawowa obsługa aplikacji mobilnych / programów do montażu wideo np. DaVinci Resolve/ Adobe Premiere Pro/ Adobe After Effect/ CapCut

  • znajomość obsługi sprzętów foto-wideo np. kamera GoPro

  • znajomość nowych trendów marketingu online

  • mile widziana znajomość całego pakietu ADOBE (Photoshop, Ilustrator, InDesign)

  • bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office

  • kreatywność i zmysł estetyczny

  • umiejętność szybkiej adaptacji do zmian

  • wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w notowanej na giełdzie spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie do karnetu sportowego,

  • dofinansowanie do posiłków,

  • pakiet socjalny,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • konkursy pracownicze z nagrodami,

  • dodatkowe zniżki w systemie kafeteryjnym,

  • zniżki pracownicze na części i akcesoria samochodowe i motocyklowe,

  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Bieruń, Bieruń Stary
ID: 916716099