2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Mazowieckie
  6. Zakupy - Gostynin
Dodane 16 kwietnia 2024

Specjalista ds. zaopatrzenia - Grupa Petecki Okna Drzwi

Lokalizacja

Gostynin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

OPIS

Wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV I ALUMINIUM poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. zaopatrzenia

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości dostaw komponentów produkcyjnych

  • Przygotowywanie zamówień materiałowych

  • Kontrolowanie terminowości i poprawności dostaw

  • Utrzymywanie i kontrola optymalnych stanów magazynowych

  • Przygotowywanie rozliczeń zamawianych materiałów i ich optymalizacja

  • Wyszukiwanie nowych potencjalnych dostawców

  • Negocjowanie cen i warunków handlowych z dostawcami

  • Stała współpraca z działem handlowym, produkcji i logistyki

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel

  • Zdolności negocjacyjne

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Chcesz się nieustannie rozwijać i zdobywać nowe kwalifikacje

  • Jeśli posiadasz doświadczenie w branży stolarki otworowej lub pokrewnej masz u nas dodatkowego plusa

To oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Premie miesięczne

  • Umowę o pracę

  • Rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów

Prosimy o zamieszczenie klauzuli :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Lokalizacja

Gostynin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Gostynin
ID: 910764888