2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Ursus
Dodane 03 maja 2024

Specjalista ds. zakupów w zakresie zawarowania budowy

Lokalizacja

Warszawa, Ursus

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ecodekor spółka z.o.o jest Generalnym Wykonawcą zajmującym się kompleksową realizacją prac Fit-out z zakresu budowlanego dla rynku powierzchni biurowych i komercyjnych. Poszukujemy kandydata/tkę na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów.

Zakres obowiązków:

- Analiza dokumentacji projektowej w obszarze zamówień realizowanych na potrzeby wykonywanej przebudowy powierzchni

- Prowadzenie działań zakupowych - monitorowanie i koordynacja dostaw oraz nadzór nad ich terminową realizacją

- Współpraca z dostawcami i podwykonawcami w ramach realizowanych umów

- Wsparcie Działu Ofertowania w zakresie sporządzania wycen przetargowych przebudowy powierzchni komercyjnych (fit-out)

- Wsparcie w obszarze optymalizacji kosztowej oraz zakresowej

Nasze wymagania:

- Język angielski - mile widziany w stopniu komunikatywnym

- Znajomość programów MS Office, AutoCAD

- Umiejętność analitycznego myślenia oraz planowania działań

- Prawo jazdy kat. B - mile widziane

- Otwartość, komunikatywność, rzetelność

- Umiejętność pracy pod presją czasu, wielozadaniowość.

Oferujemy:

- Stabilne warunki pracy

- Umowę o pracę

- Pracę w młodym, energicznym zespole, nastawionym na współzawodnictwo i dobrą atmosferę

- Pracę na terenie Warszawy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursus
ID: 914109460