2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Zakupy
  5. Zakupy - Wielkopolskie
  6. Zakupy - Śrem
Dodane 14 maja 2024

Specjalista ds. zakupów - Śrem - branża monopolowa

Lokalizacja

Śrem

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

Miejsce pracy Śrem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja procesu zakupów zgodnie z obowiązującymi Procedurami

  • odpowiedzialność za właściwy poziom zapasów magazynowych w swoim obszarze asortymentowym

  • współpraca z dostawcami w zakresie realizacji dostaw, audytów, reklamacji oraz zwrotów

  • obniżanie kosztów związanych z zakupami przy zachowaniu optymalnej jakości dostaw

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość pakietu MS Office - Word i Excel

  • wykształcenie: minimum średnie

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • odpowiedzialność

  • zaangażowanie

  • dokładność i staranność

  • doświadczenie w zakupach w branży monopolowej bądź FMCG będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie 4000-5000 do ręki (3800 okres próbny)

  • ciekawą i pełna wyzwań pracę

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Lokalizacja

Śrem,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Śrem
ID: 906426839