2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 06 maja 2024

Specjalista ds. Zakupów/Logistyk (branża budowlana), praca w KRAKOWIE!

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma BERGEL Sp. z o.o. specjalizująca się w wykonywaniu robót wykończeniowych na obiektach wielkopowierzchniowych przyjmie pracownika na stanowisko Specjalista ds. Zakupów/Logistyk!

Nasze zlecenia realizujemy na dużych obiektach takich jak: budynki zamieszkania zbiorowego, hale sportowe, biurowce, hale magazynowe i produkcyjne, szkoły.

Oferujemy:

  • gwarancję stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • prace przy realizacji prestiżowych i nowoczesnych projektów,

  • pracę w pełnym wymiarze godzin w biurze w Krakowie,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia,

  • zatrudnienie w profesjonalnym zespole,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie zapotrzebowań zakupowych dla budów,

  • prowadzenie procesu zakupów, zamawiania materiałów, sprzętu i usług na potrzeby budów,

  • nawiązywanie oraz utrzymywanie relacji z dostawcami,

  • prowadzenie negocjacji techniczno-finansowych z potencjalnymi dostawcami, wykonawcami i sprzedawcami materiałów budowlanych oraz usług sprzętowych,

  • koordynacja dostaw materiałów,

  • rozliczanie dokonanych zakupów i usług, kontrola z budżetem,

  • uaktualnianie branżowej listy podwykonawców oraz dostawców, bieżący monitoring rynku pod tym kątem,

  • przygotowywanie zestawień i podsumowań,

  • przygotowywanie rozliczeń z zleceniodawcami i podwykonawcami,

  • przygotowywanie kart zatwierdzenia materiałów, dokumentów BHP, itp. dla prowadzonych projektów,

  • wsparcie koordynatorów prac budowlanych,

  • drobne zaopatrzenie.

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego i czytania dokumentacji projektowej,

  • znajomość z zakresu technologii prac wykończeniowych,

  • znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel) oraz AutoCAD,

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy,

  • samodzielność i wysokie zaangażowanie,

  • minimum wykształcenie średnie,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Prześlij nam swoje CV przez formularz OLX jeśli jesteś osoba zdecydowaną na pracę w naszym zespole!

www.bergel.com.pl

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 903860669