2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wolbrom
ES SYSTEM K SP Z O.O.
Dodane 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. zakupów ES SYSTEM K SP. Z O.O.

Lokalizacja

Wolbrom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ES SYSTEM K zapewnia efektowną ekspozycję i świeżość produktów w sklepie. Produkujemy urządzenia chłodnicze, z których korzysta obecnie ludność z ponad 50 krajów na świecie. Nasz zespół liczy liczy blisko 800 osób, którym oferujemy bezpieczne i stabilne miejsca pracy z perspektywą rozwoju zawodowego.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: WOLBROM

Zakres obowiązków:

• kompletowanie dokumentacji zakupowej,

• przygotowywanie zapytań ofertowych,

• porównywanie ofert, negocjacje, wybór dostawców i przygotowywanie zamówień zakupowych,

• prowadzenie negocjacji z aktualnymi dostawcami usług w zakresie warunków handlowych i zawieranie kontraktów,

• wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i modeli optymalizujących koszty zakupowe,

• dbałość o zapewnienie racjonalnych kosztów zakupów, pod kątem wymagań jakościowych, terminowości, warunków dostaw oraz terminów płatności,

• zarządzanie dostawcami usług poprzez monitoring jakości oraz zgodności wykonania usług, w ujęciu zapisów umów i wdrażanie rozwiązań w sytuacjach krytycznych,

• współpraca z kluczowymi działami związanymi z polityką zakupową,

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),

• min 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku zakupowym,

• bardzo dobra znajomość j. angielskiego,

• umiejętność prowadzenia procesu zakupowego dla różnych grup materiałowych,

• bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

• wysokie umiejętności negocjacyjne,

• dobra orientacja w obszarze finansów oraz zmysł techniczny,

• gotowość do podróży służbowych krajowych i zagranicznych,

Mile widziane: znajomość branży HVAC

Oferujemy:

• wysoki poziom samodzielności w zakresie kształtowania strategii zakupowej,

• umowa o pracę lub kontrakt B2B

• konkurencyjne wynagrodzenie w oparciu o elastyczne formy współpracy,

• nastawienie na długofalową współpracę,

•  niezbędne narzędzia pracy,

•  Elastyczny czas pracy.

Aplikuj już dziś ! Do CV należy dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ES SYSTEM K Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Wrzosowa 10, 32-340 Wolbrom, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).” Jeśli kandydat chce brać udział również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, do CV należy dodać następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ES SYSTEM K Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Wrzosowa 10, 32-340 Wolbrom moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Wolbrom,

Małopolskie

Małopolskie, Wolbrom
ID: 657678847