2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Grójec
Dodane 19 maja 2024

Specjalista ds. zakupów

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grójec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Prognozowanie i planowanie zakupów

  • Zarządzanie polityką cenową i samodzielne negocjowanie kontraktów;

  • Poszukiwanie nowych dostawców i budowanie sieci kontaktów biznesowych;

  • Monitorowanie i realizacja zamówień

  • Weryfikacja dostaw pod względem zgodności z dokumentami dostaw i fakturami

  • Ścisła współpraca z działam sprzedaży

  • Odpowiedzialność za dokumentację zakupową

  • Prowadzenie spraw reklamacyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale zakupów w Polsce i Unii Europejskiej

  • Dobra znajomość języka rosyjskiego i angielskiego

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

  • Utrzymanie dobrych relacji z klientami

  • Gotowość do pracy mobilnej;

  • Prawo jazdy kat B;

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w siedzibie firmy w Grójcu

  • Samodzielne stanowisko oraz ciekawy, pełen wyzwań zakres obowiązków,

  • Motywacyjny system wynagrodzenia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

Lokalizacja

Grójec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grójec
ID: 919434274