2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Warmińsko-mazurskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Bartoszyce
Dodane 21 maja 2024

Specjalista ds. wysyłki w sklepie internetowym

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bartoszyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Tomex Tomasz Ławrynowicz poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. wysyłki w sklepie internetowym

Zajmujemy się sprzedażą narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz sprzętu ogrodniczego stacjonarnie oraz internetowo.

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie i rozładowywanie dostaw

  • przygotowanie paczek do odbioru przez kurierów

  • kompletowanie, przygotowywanie oraz wysyłka zamówień internetowych

  • wsparcie sklepu w codziennych czynnościach

  • utrzymanie porządku w magazynie oraz na sklepie

  • sprawdzanie dokumentów dostaw

  • procesowanie zwrotów i reklamacji

Oczekiwania

  • doświadczenie na zbliżonym stanowisku

  • dobra organizacja pracy własnej, dokładność, samodzielność, pracowitość, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • biegła obsługa komputera

  • umiejętność obsługi Subiekt GT (mile widziana)

  • obsługa wózka widłowego (mine widziane)

Oferta

  • wynagrodzenie brutto 4300 -5500 (w zależności od posiadanego doświadczenia, wiedzy czy też zdolności)

  • możliwość dodatkowych premii

  • stabilność zatrudnienia

  • praca w siedzibie firmy

P.H.U. Tomex Tomasz Ławrynowicz

ul. Kętrzyńska 43, 11-200 Bartoszyce

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) poprzez przycisk APLIKUJ, ewentualnie kontakt telefoniczny pod numerem 50*******17

Zachęcamy do kontaktu

Lokalizacja

Bartoszyce,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Bartoszyce
ID: 725693812