2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Sochaczew
EMPIK
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. współpracy z dostawcami

Lokalizacja

Sochaczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Miejsce pracy: Sochaczew

Empik to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdegoz nas. Dzięki temu jesteśmy w TOP3 największych marek omnichannel, oferując 19 milionów produktów, które inspirują i nieustannie pobudzają ciekawość 90 milionów Klientów.

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z dostawcami order for order lub dostawcami na stock - kontrola procesu realizacji dostaw (harmonogram, terminowość);

  • Współpraca z dostawcami pod względem przestrzegania standardów logistycznych;

  • Zarządzanie gospodarką paletową;

  • Analiza raportów dotyczących terminowości i rozwiązywania problemów związanych z opóźnieniami;

  • Współpraca z magazynem oraz działem handlowym w celu poprawności działania formuły O4O oraz w celu wyjaśniania niezgodności w dostawach;

  • Przygotowywanie raportów i analiz.

Nasze wymagania:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności współpracy;

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;

  • Umiejętność analizy i interpretacji danych;

  • Dokładność i terminowość w planowaniu zadań;

  • Ukończone studia wyższe (preferowane kierunki: logistyka, transport);

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 1 rok;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel na poziomie bardzo dobrym (codzienna praca z danymi).

Wyślesz nam swoje CV i co dalej?

Podziękujemy Ci mailowo za zgłoszenie się do nas. Jeśli Twoja aplikacja będzie odpowiadać naszym potrzebom, zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną. Po spotkaniu otrzymasz decyzję odnośnie wyniku rekrutacji.

Brzmi zachęcająco?

Dołącz do zespołu Empiku!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sochaczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sochaczew
ID: 916465760