2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Częstochowa
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
Dodane 07 maja 2024

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży - Back office

Wynagrodzenie

27,70 - 32,65 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Twój zakres obowiązków: Obsługa i prowadzenie bieżącej korespondencji z klientami, dostawcami i handlowcami,

  • Wsparcie w zakresie obsługi klientów,

  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentów handlowych, prawnych i księgowych związanych z realizacją transakcji i funkcjonowaniem firmy,

  • Wprowadzanie, aktualizacja i utrzymanie danych w systemach komputerowych i bazach danych,

  • Wykonywanie wstępnej analizy w tym sprawdzanie faktur, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i weryfikacja dokumentów pod względem kompletności i zgodności z obowiązującymi przepisami,

  • Pomoc w realizacji bieżących zadań oraz identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych,

  • Zapewnienie ogólnego wsparcia administracyjnego oraz koordynacja zadań logistycznych,

  • Tworzenie raportów, analiz i podsumowań wewnętrznych dla działań związanych z obszarem Back Office. Nasze wymagania

    • Doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku,

    • Dyspozycja poniedziałek piątek 8-16

    • Obsługa programu exel

    • Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej - łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespole,

    • Umiejętność organizacji pracy: planowanie, ustalanie priorytetów, rozliczanie,

    • Kreatywność, inicjatywa, zaangażowanie oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

    • Zdolność do zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie, zachowanie porządku w dokumentacji i terminowym realizowaniu zadań.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Stare Miasto
ID: 884230844