2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Ciele
Dodane 27 maja 2024

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Lokalizacja

Ciele

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Branża: Stoczniowa

Miejsce pracy: Ciele koło Bydgoszczy

ZADANIA

 ·         Rejestracja zamówień klientów w systemie,

·         Obsługa klienta zagranicznego online (e-mail i inne narzędzia internetowe) oraz telefonicznie

·         Sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz,

·         Wsparcie administracyjne biura i pracowników

WYMAGANIA

 ·         Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne,

·         Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

·         Znajomość programów komputerowych z pakietu MS Office w szczególności Excel,

·         Samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność i terminowość wykonywanych zadań,

·         Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej,

OFERUJEMY

·         Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

·         Prywatne ubezpieczenie medyczne oraz pakiet socjalny;

·         Grupowe ubezpieczenie na życie;

·         Dofinansowanie szkoleń i kursów;

·         Elastyczny czas pracy;

·         Miłą atmosferę w pracy;

·         Możliwość rozwoju zawodowego;

Lokalizacja

Ciele,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Ciele
ID: 916419642