2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Mazowieckie
  6. Utrzymanie ruchu - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 26 marca 2024

Specjalista ds. utrzymania ruchu/Elektromechanik

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

FRIGO LOGISTICS Sp. z o.o.

Jesteśmy operatorem logistycznym produktów głęboko mrożonych.

Posiadamy nowoczesne centra dystrybucyjne m. in. w Żninie, Radomsku, Błoniu, Czeladzi oraz w Żdżarach.

Satysfakcja naszych Klientów oraz partnerskie relacje oparte na zaufaniu są dla nas najważniejsze.

W związku z budową nowoczesnego centrum logistycznego Frigo Logistics w Nowym Dworze Mazowieckim poszukujemy pracowników na stanowisko:

SPECJALISTA DS. UTRZYMANIA RUCHU/ELEKTROMECHANIK

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·         Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń;

·         Diagnozowanie i usuwanie bieżących usterek;

·         Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn, działania prewencyjne;

·         Nadzór nad terminowością przeglądów infrastruktury technicznej;

·         Utrzymywanie kontaktu z dostawcami maszyn oraz części;

·         Współpraca z serwisami zewnętrznymi;

·         Nadzór nad magazynem części zamiennych;

·         Dostępność poza godzinami pracy w przypadku awarii (dyżury).

OCZEKIWANIA:

·         Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne o kierunku mechanicznym bądź elektrycznym;

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku;

·         Znajomość podstaw automatyki, pneumatyki oraz hydrauliki;

·         Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;

·         Uprawnienia SEP do 1 kV;

·         Mile widziane uprawnienia UDT I P oraz I WJO;

·         Znajomość programów Excel, Word, Outlook – na poziomie podstawowym;

·         Umiejętność pracy w zespole;

·         Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

·         Stabilne i długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·         Wynagrodzenie zasadnicze adekwatne do posiadanego doświadczenia, umiejętności i kompetencji;

·         Dodatki finansowe za pełnione dyżury oraz premia roczna;

·         Wsparcie na każdym etapie wdrożenia;

·         Interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania doświadczenia;

·         Możliwość pracy w rozwijającej się, nowoczesnej firmie i realny wpływ na swoje stanowisko pracy;

·         Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, świąteczne doładowania pieniężne, imprezy integracyjne dla pracowników, paczki świąteczne, mikołajkowe i z okazji dnia dziecka dla dzieci pracowników, szkolenia, dostęp do platformy Unilever).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 830550824