2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Oława
Dodane 07 maja 2024

Specjalista ds. utrzymania obiektu, 1- zmiana, Jelcz-Laskowice

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie dla naszego Klienta z branży Automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania obiektu

Miejscowość: Jelcz- Laskowice

Zakres obowiązków:

  • Prace związane z utrzymaniem ruchu w obiekcie

  • Przygotowywanie rocznych planów konserwacji, remontów i przeglądów instalacji/systemów/urządzeń na podstawie analizy sprawności technicznej

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej obiektów i urządzeń

  • Koordynacja działań związanych z konserwacją instalacji technologicznych i elektrycznych

  • Diagnozowanie i analizowanie awarii

  • Monitorowanie stanu zapasów części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych

  • Współpraca z serwisem lub zewnętrznymi firmami, w tym prowadzenie pełnej dokumentacji z podejmowanych działań

  • Wykonywanie drobnych prac elektrycznych

  • Konserwacja urządzeń wodno-kanalizacyjnych

  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektów

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia UDT do obsługi suwnic

  • Uprawnienia SEP G1- E/D

  • Umiejętność analizowania dokumentacji technicznych

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji

Mile widziane:

  • Znajomość ustawy Prawo budowlane oraz przepisów wykonawczych użytkowników budynków w okresie ich eksploatacji

  • Uprawnienia SEP G2- E/D, G3- E/D

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę

  • Praca w systemie 1-zmianowym (8.00-16.00)

  • Dofinansowanie do Karty MultiSport

  • Opieka medyczna Luxmed

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Programy rozwojowe

  • System premiowania

  • "TRZYNASTKA"

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 916681651