2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Ciechanów
Solid Connect
Dodane 28 maja 2024

Specjalista ds. utrzymania klienta -autoryzowany partner sieci PLAY

Wynagrodzenie

4 242 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Jesteśmy młodym ambitnym zespołem ludzi zajmujących się obsługą klientów biznesowych sieci PLAY.

Twoje zadania:

  • Telefoniczna obsługa Klientów Play w nowoczesnym biurze Sprzedaży;

  • Rzetelna obsługa i ochrona powierzonej bazy firm

  • Obsługa systemu raportowo-sprzedażowego/CRM;

  • Realizacja planów sprzedaży;

  • Rozwój własnych umiejętności sprzedażowych, uczestnictwo w szkoleniach, aktualizowanie wiedzy sprzedażowej i marketingowej, korzystanie z narzędzi edukacyjnych typu baza wiedzy i platforma szkoleniowa oraz materiałów dostarczonych poprzez mailing wewnętrzny oraz wdrażanie tych umiejętności w codziennej pracy

Nasze oczekiwania podstawowe:

  • Lubisz współpracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania?

  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?

  • Chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe?

  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów?

  • Masz wykształcenie min. średnie?

  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;

  • Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny;

  • Konkursy z nagrodami, spotkania integracyjne.

Klauzula informacyjna zgodna z RODO

Informujemy, że:

1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest PHU Solid Connect Project NIP 7611393044

2. Celem zbierania danych jest obsługa procesu rekrutacyjnego.

3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: [Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych]).

4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe aplikowanie na ogłoszenie: Olsztyn rekrutacja ankieterów/konsultantów

5. Dodatkowe dane osobowe (np. wizerunek czy zainteresowania) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

7. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

8. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

9. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 872897466